Get in touch: [email protected]

Хто забив гол у фіналі Ліги чемпіонів?

Ліонель Мессі забив свій перший гол у фіналі Ліги чемпіонів у віці 21 року, 11 місяців та 3 днів).May 29, 2022

Хто забив гол у фіналі Ліги чемпіонів 2022 року?

Переможний гол Вінісіуса Жуніора в фіналі Ліги чемпіонів Нападник мадридського «Реалу» Вінісіус Жуніор став автором переможного гола у фінальному матчі Ліги чемпіонів УЄФА сезону-2021/2022 "Ліверпуль" – "Реал" (0:1). Бразильський нападник відзначився на 59-й хвилині матчу з передачі півзахисника Федеріко Вальверде.

Хто забив вирішальний гол у Лізі чемпіонів?

Мадридський "Реал" переміг англійський "Ліверпуль" з рахунком 1:0 у фіналі Ліги чемпіонів, який пройшов у Парижі на стадіоні "Стад де Франс" Єдиний гол забив бразильський форвард Вінісіус Жуніор (59-а хвилина). 21-річний бразилець став наймолодшим автором голу у фінальному матчі Ліги чемпіонів з 2009 року.

Хто забив гол у матчі Ліверпуль Реал Мадрид?

За ударами – 23:3 на користь «Ліверпуля» У ніч з 28 на 29 травня мск мадридський «Реал» обіграв у фіналі Ліги чемпіонів сезону-2021/2022 «Ліверпуль»(1:0). Єдиний гол на 59-й хвилині забив нападаючий Вінісіус Жуніор, йому асистував Федеріко Вальверде.

Хто переміг у фіналі Ліги Чемпіонів 2021 року?

ЧелсіФінал Ліги чемпіонів УЄФА 2021 / Переможець "Челсі" – англійський професійний футбольний клуб з Фулема на південному заході Лондона. Виступає в англійській Прем'єр-лізі, найвищому дивізіоні у системі футбольних ліг Англії. Заснований у 1905 році. Провів більшу частину своєї історії у найвищому дивізіоні англійського футболу. Вікіпедія

Хто вийшов у фінал Ліги чемпіонів 2022 року?

Фінал Ліги чемпіонів2022, "Ліверпуль" – "Реал", нові герої Мадрида – Родріго, Вінісіус, Камавінга, Вальверде

Хто став чемпіоном Ліги чемпіонів 2022 року?