Get in touch: [email protected]

Що таке чек у стріт більше?

Якщо ви не берете м'яч, суддя зупинить гру та попередить вашу команду, проте залишить м'яч вам (через "чек"). Але при повторенні може бути технічним!

Як вважаються очки у стрітболі?

4.1 За кожний результативний кидок із гри із зони ближче шестиметрової лінії (6,2 м) та за штрафний кидок команді зараховується 1 очко. За кидок через шестиметрову лінію зараховується 2 очки. 4.2 Після кожного влучення м'яч передається команді, що оборонялася, і гра відновлюється згідно з п. 6.1.

Яким м'ячем грають у стрітбол?

Ігри по всіх категоріях проводяться офіційним м'ячем 3х3. Примітка: на масовому рівні 3×3 можна грати скрізь; площадка розмічається (якщо розмічається) з наявного простору. Кожна команда має складатися з 4 гравців (3 гравців на майданчику та 1 запасного).

Скільки грають у стрітбол?

Основний час ігри триває 10 хв. чистого часу. Додатковий період триває до 2 набраних у ньому очок однієї з команд.

Скільки триває матч 3 на 3?

6.1. Основний час – 1 період тривалістю 10 хвилин. Ігровий годинник повинен бути зупинений під час ситуацій мертвого м'яча та штрафних кидків. Ігровий годинник повинен бути запущений після завершення обміну м'ячем (як тільки м'яч опиняється в руках гравця атакуючої команди).

Чим відрізняється стрітбол від баскетболу 3 на 3?

Кількість гравців. У баскетбол грають дві команди по 5 осіб на майданчику, з 5-7 замінами залежно від країни та змагань. А в стрітболі частіше грають «3 на 3», плюс у кожної команди є 1 запасний. Але в деяких варіаціях у стрітболі грають "1 на 1" або "5 на 5".

Що таке 2 Ведення?

Подвійне ведення (англ.double dribble) — порушення правил у баскетболі, яке фіксується у разі повторного початку гравцем дриблінгу після того, як він узяв м'яч у руки. За одне володіння м'ячем гравець має право розпочати дриблінг лише один раз. Інакше м'яч переходить супернику.

Яким м'ячем грають у ФІБА?

Зазвичай ігри проводяться офіційним м'ячем FIBA 3×3. Це обтяжена "шістка". Важить цей м'ячяк класична «сімка».